Jedziemy po 3 punkty !! CEL : Wielowieś

Już w niedziele na zakończenie 5 kolejki  Ligi Juniorów  młodzi zawodnicy BURZY  podejmą na wyjeździe  Tęczę Wielowieś. Mecz rozpocznie się o godzinie 11.  Gospodarze tego spotkania zajmują 8 miejsce po 4 kolejkach zdobywając 6 punktów,  a nasi zawodnicy plasują się na 4 pozycji z dorobkiem 9 punktów . Przed tym meczem trzeba spojrzeć na ilość straconych bramek przez drużynę Tęczy . Do tej pory ich defensywa nie spisywała się najlepiej tracąc  19 goli. Dla porównania  młody zespół BURZY  stracił tylko 4 bramki .Tym samym nasi napastnicy maja nadzieję na dużą zdobycz bramkową . Jak będzie ? - o tym przekonamy się już w niedziele.

BURZA BOROWA WIEŚ-Tęcza Wielowieś

godz.11 ul. Główna 2a  44-187