DAWID CHMIELEWSKI I WSZYSTKO JASNE !!! AUUUUUUUUUU

DAWID CHMIELEWSKI  I WSZYSTKO JASNE  !!!  AUUUUUUUUUU

4 października BURZA na własnym boisku podejmowała Naprzód Świbie. Po porażce w poprzednim spotkaniu juniorzy chcieli pokazać,że potrafią   WYGRYWAĆ i od pierwszego gwizdka odważnie zaatakowali. Na pierwsze akcje pod bramką gości nie musieliśmy długo czekać . Nasi napastnicy korzystali z błędów obrony  i mieli okazje do strzelenia bramki dającej prowadzenie .Brakowało jednak  celnego strzału ,lecz trzeba także pochwalić bramkarza drużyny Naprzodu , który w kilku sytuacjach popisywał się niezłymi interwencjami. Przyjezdni ograniczali się do kontraataków .  Po jednym z nich w 30 minucie zdobyli bramkę ,która mocno poddenerwowała gospodarzy. Do przerwy wynik nie uległ zmianie .0-1.

Druga połowa bliźniaczo przypominała pierwszą. Burza wzięła się za odrabianie strat i w 55 minucie doprowadziła do wyrównania. Bramkarz gości źle wybił piłkę ,  przejął ją Dawid Chmielewski i strzałem po ziemi wyrównał na 1-1.W 70 minucie Świbie wykonywało rzut wolny z 30 metrów, który zamienili się w bramkę . Patryk Olesiak miał piłkę na rękach lecz nie zdołał jej sparować na rzut rożny.1-2. Kolejny raz gospodarze musieli gonić wynik.Na  5  minut przed końcem spotkania debiutujący w barwach BURZY  MICHAŁ SKIBA umieścił piłkę w bramce strzałem w długi róg. Mieliśmy remis 2-2 i 4 minuty do końca. Goście wybijali piłkę na oślep byle by tylko nie stracić bramki .ALE NIE UDAŁO IM SIĘ TO.     90 minuta :Adam Janoszek przejął piłkę w środku pola,przerzucił ją do DAWID CHMIELWSKIEGO , który wyszedł z sam na sam z bramkarzem i strzelił gola dającego 3 punkty BURZY.Kapitalna bramka to i kapitalna cieszynka . CRISTIANO RONALDO  nie robi tego lepiej .