DANIEL WAWOCZNY                  ROBERT SEREK                       ADRIAN TROJANOWSKI              ADAM ŚWIĘTEK

ADAM BOGDANOWICZ                  JANUSZ WESOŁY                                                                            DENIS  GRZYBEK

ADRIAN TROJANOWSKI   ---------   PATRYK CZARNECKI   55 MINUTA

ADAM BOGDANOWICZ ---------  TOMASZ WOŹNIAKOWSKI 45 MINUTA

DENIS GRZYBEK   ---------  ADAM KOWALSKI   80 MINUTA

MARCIN PIETRZ  ----------  MATEUSZ SWOBODA   70 MINUTA

Od początku pierwszej połowy obie drużyny chciały zobaczyć co potrafi przeciwnik . Drużyna z Bojkowa kompletnie przebudowana przystępowała do rozgrywek . Zupełnie zmienił się ich skład w odróżnieniu do poprzedniego sezonu.. Do przerwy nic wielkiego na boisku się nie działo i wynik  brzmiał 0 : 0  .

Dopiero po przerwie zaczęły padać bramki . W polu karnym ,,PRZEWRACA SIĘ " zawodnik  z Bojkowa i sędzia dyktuje rzut karny ,który zostaje zamieniony na bramkę . Nie minęło 5 minut ,kiedy to wprowadzony w drugiej połowie  Tomek  Woźniakowski uderzył w stronę bramki gospodarzy nie do obrony .

Kolejne minuty to wyrównana gra w środkowej strefie boiska. W 75 minucie spotkania mielismy kolejny rzut karny dla gospodarzy po faulu Patryka Czarneckiego . I znów musieliśmy gonić wynik. 80 minuta spotkania . Daniel Wawoczny  wrzucił piłkę  w pole karne do Roberta Serka, który  świetnym uderzeniem doprowadził do remisu. Nadeszła  88 minuta gry kiedy to  sam na sam z bramkarzem Bojkowa wyszedł Robert Serek . Został On sfaulowany przed polem karnym i sędzia bez wahania podyktował rzut wolny i ukarał obrońcę czerwoną kartką. Do piłki podszedł nasz nowy zawodnik Patryk Kucharz i mierzonym strzałem  ustalił końcowy wynik na 2:3 .  Mecz pełen emocji i walki do ostatniego gwizdka . Mamy 3 punkty i to jest najważniejsze .