WYGRANA I DOBRE ZAKOŃCZENIE JESIENI (JUNIORZY)

Mecz z Gwiazdą Chudów kończył zmagania  w rundzie jesiennej . Kibice licznie przybyli na boisko na Borze i dopingowali młodych zawodników BURZY . Mecz rozpoczął się od ataków gości , którzy zdecydowanie angażowali się w akcję pod bramką gospodarzy .Mimo starań nie oddali oni nawet strzału na bramkę Patryka Olesiaka . W 15 minucie po akcji Adama Janoszki strzelił on swoją kolejną bramkę i  BURZA  wyszła na prowadzenie . Niespełna 5 minut później mieliśmy 2-0 .Po zamieszaniu w polu karnym Adam Janoszek dołożył swoją druga bramkę i tym samym został najlepszym strzelcem naszej drużyny wyprzedzając Dawida Chmielewskiego o jedno trafienie .Nasza gra nie wyglądała jednak najlepiej  .  Do przerwy nic się nie zmieniło. Po przerwie jednak BURZA pokazała swoją grę i w 30 minut wpakowała rywalom pięć bramek .Pierwsza padła po rajdzie Pawła Skowiery ,który minął sobie 5 rywali i bez problemu pokonał bramkarza Gwiazdy .Druga bramka po przerwie to zasługa Denisa Jachny .Dobrze znalazł się on w polu karnym , minął sobie jednego zawodnika i strzałem po ziemi trafił na 4-0 . Na 5-0  podwyższył  także Denis . Wykorzystał podanie pomocnika naszej ekipy i nie dał szans tormanowi. . Potem po kapitalnej centrze  SIWEGO w pole karne  głowę musiał tylko dostawić Marcin Pietrz , który strzelił pierwszą swoją bramkę  w sezonie  . 6-0 stało się faktem . Po tej bramce Burza trochę zeszła z tonu ale i tak podwyższyła rezultat a bramkę strzelił  Dawid Kiczorowski oddając strzał z 25 metrów . Później po lekkim rozluźnieniu goście strzelili bramkę honorową . 7-1  i runda jesienna dobrze zakończona wysokim zwycięstwem.

KS BURZA BOROWA WIEŚ 7 - 1 GWIAZDA CHUDÓW