Walkę czas zacząć. LKS Start Kleszczów - KS Burza Borowa Wieś

Już dziś Burza Borowa Wieś rozegra swoje pierwsze spotkanie w sezonie. W ostatnich dniach było sporo kontrowersji wokół organizacji B-Klasy, ale ostatecznie sprawiedliwości stało się zadość i drużyna z Borowej Wsi awansowała do wyższej klasy rozgrywkowej, a pierwszym jej przeciwnikiem będzie LKS Start Kleszczów.

Gospodarze tego spotkania poprzedni sezon zakończyli w środku tabeli z dorobkiem 33 punktów, co dało im 8 miejsce na koniec rozgrywek. W tym sezonie Start rozpoczął z wysokiego "C", pokonując Pogoń Ziemięcice 4:1, co pokazuje, że zawodnicy z Kleszczowa poważnie traktują rozgrywki i będą liczyć się do samego końca.

Burza zakończyła ostatni sezon na 3 miejscu i dzięki reorganizacji B-Klasy mogła cieszyć się awansem. Inauguracja w tych rozgrywkach to będzie drugi ważny mecz w tym sezonie, gdyż Burza rozgrywała mecz w Pucharze Polski, gdzie poległa po wyrównanej walce w końcówce spotkania. Okres przygotowawczy też może pozostawiać wiele do życzenia, gdyż podopieczni Ślęzoka nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

Nowy sezon przynosi wiele pytań. Czy Burza jest gotowa na B-Klasę? Jak spiszą się w pierwszym meczu? Jak zaprezentują się w tym sezonie? Na którym miejscu zakończą ten sezon?
Odpowiedź na wszystkie z tych pytań nadejdzie w trakcie sezonu. Miejmy nadzieję, że zawodnicy spiszą się bardzo dobrze, a zaczną od dzisiejszego popołudnia, gdzie z trudnego terenu wywiozą 3 punkty.

LKS START KLESZCZÓW - KS BURZA BOROWA WIEŚ
30/08/2014 - 17:00