NA ZAKOŃCZENIE TYLKO ZWYCIĘSTWOO !!!! ( JUNIORZY )

O godzinie 11 rozpocznie się walka wo kolejne 3 punkty . Do Borowej Wsi przyjedzie Gwiazda Chudów . Drużyna ze środka tabeli nie jest wygodnym rywalem .Gdy  BURZA grała z nimi rok czy dwa lata temu , to te mecz nigdy nie były łatwe ,ale ważne że wszystkie zwycięskie . Więc myślę ,że jutro pokażemy im kto rządzi  i  zdobędziemy 3 punkty . Ostatnia kolejka musi być zakończona zwycięstwem .Nasi zawodnicy muszą poprawić morale po niedawnym meczu , który był dla nas niezwykle dziwny .Ale na pewno dadzą radę i   wygrają ten mecz .

Tylko zwycięstwo !!!

BURZA BOROWA WIEŚ - GWIAZDA CHUDÓW