Mecz kończymy w 9 ,sędzia dwunastym zawodnikiem przeciwników !!!

Mecz w Bojkowie rozpoczął się od niespodziewanego obrotu spaw . Nie minęło 10 minut a Burza przegrywała 0-2 . Błędy w obronie , złe wybicia piłki zakończyły się strata bramek . Jednak po tych wydarzeniach goście dochodzili powoli do głosu . W 20 minucie Dawid Chmielewski został ukarany żółtą kartką , a 25 minucie mógł udać się doszatni po faulu ,którego nie było. Sędzia ewidentnie chciał osłabić nasz zespół , i od tego momentu musieliśmy grać w 10 . Strata zawodnika podziałała na nasz zespół jeszcze bardziej mobilizująco , a efektem tego była kontaktowa bramka Pawła Skowiery . Do przerwy wynik nie uległ zmianie . Po zmianie stron BURZA znowu zaczęła atakować . Liczne próby kończyły się jednak niepowodzeniem ,ale to co nie udawało się przez 55 minut gry , udało się Adamowi Janoszce , który nie zwykł marnować sytuacji sam na sam . Było 2-2 . Goście nie poprzestali na tym i strzelili gola dającego prowadzenie autorstwa Janoszki  . Entuzjazm jednak opadł, bo po rzucie wolnym  gospodarze wyrównali . Bramki tej jednak nie powinno być , bo nasz bramkarz był faulowany w polu karnym ,a sędzia oczywiście nie widział tego incydentu . Nadeszła 70 minuta gry i druga żółta kartkę obejrzał nasz kapitan . W ogóle nie wiadomo za co  . Nie co gadać o pracy sędziego w tym meczu , bo była po prostu daremna . Do końca meczu nie udało się strzelić bramki żadnej drużynie i mecz zakończył się remisem .

Mecz niesprawiedliwy .Graliśmy 12 na 9  a  i tak udało się nam zremisować .

BRAWO PANOWIE ZA WALKĘ DO KOŃCA !!!!!!!!

Bojków + sędzia  3 - 3 BURZA BOROWA WIEŚ