FORTUNA GLIWICE 1 : 5 BURZA BOROWA WIEŚ (JUNIORZY)

FORTUNA GLIWICE    1   :    5  BURZA BOROWA WIEŚ    (JUNIORZY)

Dzisiaj nasi juniorzy wreszcie wygrali . Mecz rozpoczął się o godzinie 11:00  w Gliwicach.Pierwsza połowa w wykonaniu BURZY nie mogła się potoczyć lepiej.Irek Barcz po podaniu Grzesia Wójtowicza zdobył bramkę na 1:0 w 20 minucie spotkania.Chwilę później mieliśmy już 2:0 a autorem bramki został Patryk Czarnecki  który wykorzystał rzut karny. 10 minut później było już 3:0. Po ładnej akcji Patryk Olesiak popisal się kunsztem rasowego napastnika i odnalazł sie w polu karnym dostawiając nogę.Jeszcze przed przerwą  Grzesiu Wójtowicz kapitalnie uderzył z woleja na dalszy słupek i bramkarz nie mial nic do powiedzenia. Do przerwy mielismy rezultat 4:0. W drugiej połowie nic ciekawego sie nie działo po za bramką z karnego dla Burzy , którego wykorzystał Paweł Skowiera. Później straciliśmy bramkę z rzutu wolnego w 70 minucie gry. Do końa wynik nie uległ zmianie.

FORTUNA GLIWICE     5     :     1     BURZA BOROWA WIEŚ