Porażka SENIORÓW !!

Porażka SENIORÓW  !!

W sobotę o 13:30 nasi seniorzy podejmowali na własnym boisku drużynę Naprzodu Świbie . Mecz zaczął się od zapoznania się przez obie drużyny z umiejętnościami , jakie prezentuje ich rywal . Inicjatywę przejęli goście .W środku cboiska panował chaos ,a w nim lepiej radzili sobie goście . Po jednej dobrej akcji  wyszli na prowadzenie . Nasza obrona zaspała , nie było spalonego i napastnik gości bez problemu skierował piłkę do bramki. Do przerwy wynik pozostawał bez zmian . Bezbarwna pierwsza połowa w wykonaniu gospodarzy nie radowała trenera i  w drugiej połowie ruszyli oni do ataku . Akcja za akcją pod polem karnym gości nie przynosiła jednak pożądanych efektów w postaci bramki wyrównójącej . Po jendej z nielicznych kontr goście podwyższyli prowadzenie . Sytuacja mogła poirytować gospodarzy ,którzy nie wykorzystali swoich szans ,a dodatkowo stracili bramkę . Do końca meczu gra wyglądała tak samo .,lecz bez większych efektów.

KS BURZA BOROWA WIEŚ  0 - 2    Naprzód Świbie