Autor:

Adam Gerlich

Utworzono:

26.08.2017

Zabrakło trzech minut a moglibyśmy cieszyć się z kolejnych trzech punktów w tym sezonie i to przeciwko drużynie z którą pewnie będziemy rywalizować o awans.

Niestety musimy zadowolić się tylko punktem. Z przebiegu spotkania to goście z Zabrza byli częściej przy piłce i próbowali konstruować swoje ataki, ale to my groźniej atakowaliśmy i gdybyśy wykorzystali chociaż połowe tych swoich okazji to powinniśmy wygrać z 3-0.

Jedyną bramkę zdobyliśmy po samobójczym trafieniu jednego z obrońców Gwarka, który fatalnie interweniował po dograniu piłki w pole karne przez Kamila Dwojaka. Natomiast gola straciliśmy w 90 minucie po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego.

Generalnie zagraliśmy całkiem przyzwoite spotkanie, były momenty że nasza gra mogła się podobać. Szkoda oczywiście straconych dwóch oczek w takich okolicznościach, ale i tak remis z Gwarkiem wydaje się całkiem przyzwoitym wynikiem.

Teraz czeka nas wyjazd do Kozłowa, gdzie zrobimy wszystko by zdobyć kolejne trzy punkty.

Dziękujemy wszytskim kibicom za przybycie i za wsparcie.